KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınav Öncesi Öğrencilere İftar

Sınav Öncesi Öğrencilere İftar

Hasanlar Ortaokulu´nda temel eğitimden liselere geçiş sınavına girecek öğrencilere motivasyon amaçlı iftar programı düzenlendi.

Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, Okul Öğretmenleri, liselere geçiş sınavına girecek öğrenciler ve ailerinin katıldığı iftar yemeği Hasanlar Ortaokulu bahçesinde verildi.

Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, açıklamasında, "Okulumuz ortaokul son sınıf öğrencilerinin liselere geçiş sınavı öncesi moral ve motivasyonlarını arttırmak ve sınava hazırlık sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize şükranlarımızı sunabilmek için bu programı düzenledik. Bu programda bizlerden desteklerini esirgemeyen Avrupa Kütahyalılar Federasyonu Başkanı Adil Emsen ve İş Adamı Bahattin Demir´e teşekkür ediyorum" dedi.

Derneğin faaliyetlerinin Kütahya ve ilçelerinde Ramazan Ayı boyunca aralıksız devam ettiğini belirten Avrupa Kütahyalılar Federasyonu Başkanı Adil Emsen, "Bölgedeki fahri temsilcimiz Gazeteci Yazar Yunus Daşdemir, İsa Rechber ve İsmail Erbaş´ın tespit ettiği kişilere ve kurumlara yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle eğitim alanında katkılarımız artarak devam edecek. Bu yıl Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bölgede bulunan temsilcilerimiz aracılığıyla Ramazan ayında ihtiyaç sahibi birçok öğrenciye ve aileye ulaşıyoruz. Çalışmalarımız, federasyonumuza bağlı derneklerimiz ve sahada bulunan temsilcilerimizin tespit ettiği ihtiyaç sahiplerinin dertlerine azda olsa katkı sağlamak amacıyla devam edecektir. Bu yardımları Kütahya´lı hemşerilerimize ulaştırmamız için bizlere daima destek olan tüm gurbetçi kardeşlerimize sonsuz şükranlarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yemekte emeği geçen Okul Müdürüne, Öğretmenlerimiz ve velilerimize teşekkür eder öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.