KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlere Mesleki Çalışma Semineri

Öğretmenlere Mesleki Çalışma Semineri

İlçemizde okul öncesi, ilköğretim ve orta öğretim kurumlarında görev yapan öğretmen ve idarecilere yönelik Mesleki Çalışma Seminerinin başladı.

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında görevli yönetici ile öğretmenlerin mesleki çalışmalarında, eğitimin niteliğini geliştirmek ve derslerin öğretimdeki verimliliğini artırmak, alan bilgisi ve öğretimi konusunda mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, yenilenen öğretim programları hakkında öğretmenlerin bilgilenmelerini ve içeriğini müzakere etmelerine imkan sağlamak amacıyla oluşturulan mesleki çalışma programı kapsamında ilçe genelinde okul öncesi, ilköğretim ve orta öğretim kurumlarında görevli yönetici ve öğretmenlere seminer verilmeye başlandı. Öğretmenler, mesleki çalışma döneminin ilk haftalık bölümünü 9-13 Haziran 2018 tarihleri arasında görev yaptıkları okullarda, ikinci haftasını 18-22 Haziran 2018 tarihleri arasında seçimde görevli olanlar hariç olmak üzere, istemeleri halinde farklı il veya ilçelerdeki okullarda tamamlayabilecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Öğretmenlerimize başarılar dileriz.

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.