KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerin Karne Sevinci

Öğrencilerin Karne Sevinci

İlçemiz 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle okul öncesi, ilk, orta ve liselerdeki öğrenciler karnelerini alarak dönem tatiline girdi.

2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi nedeniyle Dereköy İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan İlçemiz Kaymakamı Tuncay KARATAŞ öğrencilere Takdir,Tteşekkür ve İftihar belgelerini vererek iyi tatiller diledi. Kaymakam Karataş öğrencilere 15 günlük tatil boyunca dinlenmelerini ve mümkünse tiyatro ve sinema gibi etkinliklere aileleriyle birlikte gitmelerini tavsiye etti.

Öğrencilere büyüyünce ne olmak istiyorsunuz sorusunu soran Kaymakam Karataş aldığı cevaplar karşısında oldukça memnun oldu. Aselsan Mühendisi, Pilot, Doktor ve Hemşire cevaplarını alan Karataş hedeflerinizi yüksek tutmanız oldukça güzel. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Karnelerinize baktığımda hepinizin istediğiniz meslekleri edinmesine bir mani görmüyorum. Yeterki kararlılıkla hedeflerinize doğru yürüyün. Yaşamınızda bir müzik aletini (Gitar, saz, bağlama) öğrenmeyi ihmal etmeyin dedi.

Program İstiklal Marşı´nın okunmasıyla sona erdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2017 – 2018 Eğitim-Öğretim yılı 1. döneminde gösterdikleri gayret ve başarılarından dolayı Değerli Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Öğrencilerimize teşekkür eder, yarıyıl tatilini Aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve güven içerisinde geçirmelerini dilerim.

 

İlhan CEBECİ 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

22-01-201822-01-2018

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.