KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Taşdemir: En Değerli Varlıklar Annelerdir

Müdür Taşdemir: En Değerli Varlıklar Annelerdir

İlçemiz Dereköy İlk/ Ortaokulu´nda "Anneler Günü" etkinlikleri kapsamında öğrenci annelerine verilen kahvaltıda konuşan Okul Müdürü Kamber Taşdemir, her zaman en değerli varlıkların anneler olduğunu belirtti.

Okul bahçesinde verilen açık büfe kahvaltı öncesi bir konuşma yapan Okul Müdürü Kamber Taşdemir," 4 yıldan beri sürdürdüğümüz artık gelenek haline gelen kahvaltı programı siz değerli annelerin katılımıyla çok güzel bir hale gelmektedir. Bizler yılda bir sefer değil, her zaman en değerli varlıkların anneler olduğunu bildiğimiz için her fırsatta bunları dile getirmeye çalışıyoruz. Peygamber Efendimizin bildirdiği gibi, "Cennet annelerin ayağı altındadır". Sizlerden Allah razı olsun. Her türlü sıkıntı ve uğraşlarımızda her zaman yanımızdasınız. Etkinliğimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kahvaltıya katılan öğrenci anneleri, kahvaltıya emeği geçen okul idaresine teşekkür ettiler.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu güzel etkinliğinden dolayı Dereköy İl-ortaokulu Müdürüne, Müdür yardımcısına, Öğretmenler ve tüm velilerimize teşekkür ederiz.


İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.