KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Cebeci´den Başarılı Bocce Takımına Yemek Ödülü

Müdür Cebeci´den Başarılı Bocce Takımına Yemek Ödülü

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  İlhan Cebeci, Küçükler ve Yıldızlar Bocce İl Birinciliği müsabakalarında il üçüncülüğü elde Küçük ve Yıldız Kızlar Bocce takımını öğle yemeği ile ödüllendirdi.

Etli Pide Salonundaki yemeğe Kaymakam Tuncay Karataş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan Cebeci, Şube Müdürümüz Mehmet Ali Özdemir, Okul Müdürü Bekir Sıtkı Özyurt, Müdür Yardımcısı İbrahim Sezer, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Tekin ve bocce takımı öğrencileri katıldı.

Başarılarından dolayı Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Tekin ve bocce takımını tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan Cebeci, kendilerine yemek ikramında bulundu.

Yemekte bir süre öğrencilerle sohbet eden ve kendilerini kutlayan Kaymakam Tuncay Karataş, öğrencilere hangi mesleği seçeceklerini sordu. Meslek konusunda öğrencilere tüyolar veren Karataş, mutlaka bir enstrüman çalmaları ve sporla uğraşmaları konusunda öğüt verdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  müsabakalarda emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sayın Mustafa TEKİN ve öğrencilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.