KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kur´an Kurslarını Ziyaret

Kur´an Kurslarını Ziyaret

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce ‘Okullar Hayat Olsun ‘Projesi kapsamında Kuran-ı Kerim Öğrenme Kurs açıldı. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde  Kutluhallar Köyü ve Merkez Halk Eğitim binasında Eğitmen Songül GÜNDÜZ nezaretinde açılan Kuranı Kerim Öğrenme Kurslarını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan CEBECİ ve  Şube Müdürümüz Mehmet Ali ÖZDEMİR ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında çocuklara dondurma dağıtarak çocuklarla sohbet ettiler. Kurslar hakkında  müdürümüz ilhan Cebeci’ye   bilgi veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sebiha KAYA ,Kuran-ı Kerim Öğrenme kurslarına  4-15 yaş arası toplam 47 öğrencinin katıldığını, kurslara katılan öğrencilerin henüz okula başlamayanlar ,ilk ve ortaokul çağındakiler ile lise grubu olarak üçe ayrıldığını ,lise grubu öğrencilerine kuran-ı kerimi güzel okuma ve tecvit dersi verilirken ,4-6 yaş grubuna iyilik, merhamet, sevgi ve saygı  gibi değerlerin çeşitli etkinlik ve oyunlarla verilmeye çalışıldığını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kursta emeği geçen halk eğitimi merkezi müdürü Sebiha  KAYA ile eğitmen Songül GÜNDÜZ´ e teşekkür eder, kurslara katılan tüm öğrencilerimizi de tebrik eder, başarılar dileriz.

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17-07-201817-07-201817-07-201817-07-201817-07-2018

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.