KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

’Kapaklar Çöp Değil, Umut Olsun’ Kampanyasına Destek

’Kapaklar Çöp Değil, Umut Olsun’ Kampanyasına Destek

İlçemiz Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu personeli Hilmi Ataseven, örnek bir davranış sergileyerek ’Kapaklar çöp değil, umut olsun’ kampanyasına topladığı bir çuval plastik kapakla destek verdi.

Herkesi plastik kapak kampanyasına destek olmaya çağıran Hilmi Ataseven, “Cumhuriyet İlkokulu Çevre Koruma Kulübü öğrencilerinin öğretmenleri Cemile Aydoğan Karayiyen nezaretinde engelli vatandaşların tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattıkları "Kapaklar Çöp Değil Umut Olsun" adlı kampanyaya destek olmak amacıyla çevremizden ve okulumuzda bulunan çöp kutularından bir ay içerisinde bir çuval plastik kapak topladım. Plastik kapak toplama konusunda halkımızı ve öğrencilerimizi daha duyarlı davranmaya davet ediyorum. Çünkü her 3 plastik pet şişeden 2’si çöpe atılıyor. Diğer taraftan tekerlekli sandalye bekleyen birçok engelli bireyimiz var. Topladığımız binlerce kapağın engelliler için umut olmasını diliyorum” dedi.  

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak duyarlı davranışından dolayı Hilmi ATASEVEN’ e teşekkür ederiz.

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim  Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.