KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞKUR arasında protokol İmzalandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞKUR arasında protokol İmzalandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İŞKUR Tavşanlı Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında Mesleki Eğitim Kursları uygulanması kapsamında “Yatak Odası Tekstili Hazırlama” kursunun açılmasına imkan sağlayan İş Protokolü imzalandı.

Yatak Odası Tekstili Hazırlama” kursunun açılmasına olanak sağlayacak İş Protokolü İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci ve İŞKUR Tavşanlı Hizmet Merkezi Müdürü Muhterem Aksoy tarafından imzalandı.

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sebiha Kaya, 26 Şubat- 15 Mayıs tarihleri arasında açılması planlanan toplam 440 saat süreli “Yatak Odası Tekstili Hazırlama” kursuna 25 kursiyerin katılacağını, kursa katılacak olan kursiyer seçmelerinin 19 Şubat Pazartesi günü yapılacağını söyledi.

 

Hisarcık ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İŞKUR Tavşanlı Hizmet Merkezi Müdürü Sayın Muhterem AKSOY ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Sabiha KAYA’ya bu kursun ilçemize kazandırma hususundaki gayret ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

13-02-2018

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.