KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hisarcık´ta Satranç Turnuvası

Hisarcık´ta Satranç Turnuvası

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz  tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde satranç turnuvası düzenlendi.

Atatürk İlkokulunda düzenlenen ve hayli çekişmeli geçen ilk ve orta dereceli okullar arası satranç turnuvasında dereceye girenler belirlendi.

Miniklerde; Güldüren İlkokulundan Barış Kaygısız birinci, Hasanlar İlkokulundan Enes Taşdeler ikinci, Halifeler İlkokulundan Şuayip Kurt üçüncü oldu.

Yıldızlarda Şehitler Ortaokulundan İsmail Aydoğan birinci, Fatmanur Kaygısız ikinci olurken, Dereköy Orta Okulundan Recep Bütün üçüncü oldu.

Satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinde verilecek.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak turnuvada emeği geçen tüm idarecilerimizi, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, turnuvada dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederiz.


İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.