KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde Bir İlk

Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde Bir İlk

İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde ilk defa 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

Okul Yemekhanesinde 20 bilimsel projenin sergilendiği fuarın açılışını Kaymakam Tuncay Karataş yaptı.

Okul Müdürü Selim Özyurt, okullarında ilk defa açılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında proje Koordinatörü Himmet Otcu Başkanlığında, 20 danışman öğretmen rehberliğinde, 60 öğrencinin 20 bilimsel projeye imza attığını söyledi.

Özyurt, "Fuarda öğrencilerimiz öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak, araştırmalarının sonuçlarını sergilemişlerdir. Bu fuar öğrencilerimizin bilime olan ilgilerini arttırmak, ufuklarını genişletmek, hayal güçlerini gerçek hayata uyarlayarak yeni projeler gerçekleştirmelerine olanak sağlamak amacıyla açılmıştır. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize, katılımlarından dolayı Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projede emeği geçen başta Proje koordinatörü Himmet OTCU’ ya ,Okul Müdürüne , Öğretmen ve Öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.