KÜTAHYA HİSARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futsalda İl İkincisi Oldu

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futsalda İl İkincisi Oldu

İlçemiz 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futsal Gençler A Erkek Takımı il ikinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Merkez Kampusu Spor Salonunda yapılan Futsal Gençler A Erkek kategorisinde15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futsal Gençler A Erkek Takımı geçen yıl üçüncü olduğu turnuvada bu yıl final oynayarak ikinciliği elde etti.

İlk müsabakasında Tavşanlı Fen Lisesini mağlup ederek gruplara kalmayı başardıklarını belirten Okul Müdürü Mustafa Şahin, "Futsal takımımız grupta çetin geçen mücadeleler sonucunda gruptan ikinci olarak çıktı. Yarı finalde ise Kütahya Ali Güral Lisesi ile eşleşen takımımız bu maçı da alarak adını finale yazdırdı. Finalde Kütahya Nafi Güral Fen Lisesine mağlup olan takımımız turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Kütahya genelinde böyle başarıya imza atan takımımızın bu başarısı bizleri gururlandırdı. Öğrencilerimi tebrik ediyorum. Ayrıca emek vererek takımı büyük bir özveri ile çalıştıran Beden Eğitimi Öğretmenimiz Gökhan Mahrum´u ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum. Her geçen sene başarı çıtasını yükseltiyoruz, inşallah seneye bu başarıyı da daha da ileriye götürerek şampiyon oluruz" dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olara bu başarıda emeği geçen 15 Temmuz şehitleri Anadolu Lisesi idareci öğretmenlerine teşekkür eder, dereceye giren öğrencilerimizi de tebrik ederiz.

 

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

28-12-201828-12-201828-12-2018

82. Yıl Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi HİSARCIK/KÜTAHYA - 0 (274) 481 33 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.